Intresseanmälan - Ny Medlem
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Klubben

 Postadress: Box 51, 137 21 Västerhaninge
 Telefon: Se under Styrelsen
 E-post: haningehandbollsklubb@hotmail.com (även HaningeHK@outlook.com)
 Hemsida: http://www.haningehk.se/
 Bankgiro: 5558-2449
 Org.nr: 812400-8155
 Swish: 123 224 1552


Styrelsen

Haninge HK Styrelse - Säsongen 2019/2020



ROLL

 NAMN

 MOBILNR

 

E-POST

 

ANSVARSOMRÅDE

Ordförande

 Stefan Löfving

 070-514 1855

 

stefan@papperplast.se

 

Organisationsansvarig, Ekonomisk uppföljning, Kommunkontakt

 

 

 

 

 

 

 

Vice Ordförande

 Susanne Johansson

 073-321 4412

 

susanne.moberg-johansson@nordea.com

 

Kontakt för Lagen + Sekretariat

 

 

 

 

 

 

 

Sekreterare

 Erik Carlando

 070-668 9770

 

erik.carlando@telia.com

 

Webbmaster, Sportadmin support, E-post, Medlemsregister, Medlemsfakturering, (GDPR)

 

 

 

 

 

 

 

Ledamot

 Jan Berthelsson

 070-626 8529

 

jan.berthelsson@tieto.com

 

Licenser, Domaransvarig, Tävlingsansvarig (junior och senior), Administratör för närvarorapportering / statLOK+kommLOK

 

 

 

 

 

 

 

Temporärt

 Stefan + Erik

 

 

haningehandbollsklubb@hotmail.com

 

Kort+Nycklar, Hallbokningar, Utbildningar

 

 

 

 

 

 

 

Styrelsen

(Alfredsson)



 

haningehandbollsklubb@hotmail.com

 

Värdegrundsarbete 

(Registerkontroll av Ledare)

 

 

 

 

 

 

 

Ledamot

 Lidija Music Jakobsson

 070-353 0366

 

lidijam80@hotmail.com

 

Trivselgruppen

 

 

 

 

 

 

 

Suppleant

 Jennie Lundin

 070-265 4431

 

lundinjennie@hotmail.com

 

Policy & Stadgar, Värdegrund

 

 

 

 

 

 

 

Suppleant

 Minna Suomela

 070-414 5322

 

minnasuomela76@gmail.com

 

för senare beslut

 

 

 

 

 

 

 

Kassör

 Mari Linno

 076-048 2403

 

mari@aveoredovisning.se

 

Kassör (ej styrelsemedlem), Post

 - - - - - - - - - -

 - - - - - - - - - -

 - - - - - - - - - -

 

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 

 

 

 

 

 

 


 
Handla utan kontanter..
..swisha på 123 224 1552