Intresseanmälan - Ny Medlem
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Klubben
 Postadress:  Box 51, 137 21 Västerhaninge
 Telefon:  Se nedan under Styrelsen
 E-post:  kansli@haningehk.se
 Hemsida:  https://www.haningehk.se/
 Bankgiro:  5558-2449
 Org.nr:  812400-8155
 Swish:  123 224 1552
 E-post för inkommande fakturor -->>  haningehandbollsklubb_3337@blarkiv.se 
 OBS! Mejlet måste innehålla en bifogad faktura-fil (gärna i pdf-format).

 

Styrelsen 2022/2023
HANINGE HK - STYRELSEN - SÄSONGEN 2022/2023

ROLL

 NAMN

 MOBILNR

E-POST

ANSVARSOMRÅDE

Ordförande

 Stefan Löfving

 070-514 1855

stefan@haningehk.se

Ordförande, Organisationsansvarig, Ekonomisk uppföljning, Kommunkontakt, Lagens kontaktperson, Firmatecknare, Övergångar.

Vice Ordförande

 Susanne Moberg-Johansson

 073-321 4412

suzie.m-j@hotmail.se

Vice Ordförande, Sekretariatsansvarig, Utbildning för EMP (Elektroniskt MatchProtokoll), Policy/Värdegrund/Stadgar.

Sekreterare

 Jette Möller

 073-626 9801

jette@haningehk.se

Sekreterare, Policy/Värdegrund/Stadgar, Post.

Ledamot

 Erik Carlando

 070-668 9770

kansli@haningehk.se

Kansli, Sportadmin systemsupport, Webbansvarig, Medlemsregister, Medlemsfakturering, GDPR, E-post, Hallbokningar, Passerkort- och Nyckelansvarig, Cleverservice administration+ekonomi, Policy & Kontroll - Registerutdrag Ledare, Administratör för närvarorapportering (statligt+kommunalt LOK-stöd).

Ledamot

 Jan Berthelsson

 070-626 8529

janne@haningehk.se

Domaransvarig, Domarutbildning,
Cleverservice domare, Tävlingsansvarig (backup).

Ledamot

 Veronica Levén

 073-532 22 90

veronica@haningehk.se

Utbildningsansvarig, Kommunikationsansvarig, Cafeteriakontakt, Webbsidor (backup)

Ledamot

 Alfredsson

 

 

för senare beslut

Suppleant

 Lidija Music Jakobsson

 070-353 03 66

lidijam80@hotmail.com

Klubbgemensamma aktiviteter.

Suppleant

 Minna Suomela

 070-414 5322

minnasuomela76@gmail.com

Material & Kläder

Kassör

 Mari Linno

 0760-482 403

mari@aveoredovisning.se

Kassör, Cleverservice ekonomi.

Tävlingsansvarig

 Sandra Roxell

 0760-733 568

tavling@haningehk.se

Tävlingsansvarig (junior och senior).

Styrelsen 2021/2022 - Foto
Övre raden från vänster: Stefan, Jette, Jennie. Nedre raden från vänster: Christian, Minna, Janne. Frånvarande: Erik, Lizette, Suzie, Mari.
 
 
Handla utan kontanter..
..swisha på 123 224 1552