Intresseanmälan - Ny Medlem
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Haninge Handbollsklubb

Klubben
 Postadress:  Hyvelgränd 14, 137 38 Västerhaninge
 Telefon:  Se nedan under Styrelsen
 E-post:  kansli@haningehk.se
 Hemsida:  https://www.haningehk.se/
 Bankgiro:  5558-2449
 Org.nr:  812400-8155
 Swish:  123 224 1552
 Fakturaadress

 Haninge Handbollsklubb

 Hyvelgränd 14

 137 38 Västerhaninge

 

 Mejla PDF-fakturor till; haningehandbollsklubb_3337@blarkiv.se 
 OBS! Mejla endast en faktura per e-post!

 

Styrelsen 2023/2024

ROLL

 NAMN

 MOBILNR

E-POST

ANSVARSOMRÅDE

Ordförande

Stefan Löfving

 070-514 18 55

stefan@haningehk.se

Ordförande, Organisationsansvarig, Ekonomisk uppföljning, Kommunkontakt, Firmatecknare

Vice Ordförande

Susanne Moberg- Johansson

 073-321 44 12

suzie@haningehk.se

Vice Ordförande, Funktionärsansvarig inkl Utbildning för EMP (Elektroniskt Match Protokoll), Policy/Värdegrund/Stadgar

Sekreterare

Jette Möller

 073-626 98 01

jette@haningehk.se

Sekreterare, Policy/Värdegrund/Stadgar, Post

Ledamot

Erik Carlando

 070-668 97 70

kansli@haningehk.se

Kansli, Sportadmin systemsupport, Webbansvarig, Medlemsregister, Medlemsfakturering, GDPR, E-post, Hallbokningar, Passerkort- och Nyckelansvarig, Cleverservice administration+ekonomi, Policy & Kontroll - Registerutdrag Ledare, KlubbAdministratör för närvarorapportering (statligt+kommunalt LOK-bidrag)

Ledamot

Minna Suomela

 070-414 53 22

minna@haningehk.se

USM arrangemangsansvarig

Ledamot

Veronica Levén

 073-532 22 90

veronica@haningehk.se

utbildning@haningehk.se

Utbildningsansvarig, Kommunikationsansvarig, Researrangör

Ledamot

Bobby Göransson

070-331 06 63

bobby@haningehk.se

Materiel- och Klädansvarig

Ledamot

Christian Rexfalk

 

christian@haningehk.se

cafeteria@haningehk.se

Bidragsansvarig (ej LOK-bidrag), Cafeteriaansvarig

Suppleant

Lidija Music Jakobsson

 070-353 03 66

lidija@haningehk.se

Klubbgemensamma aktiviteter

Suppleant

Jan Berthelsson

 070-626 85 29

janne@haningehk.se

domare@haningehk.se

Domaransvarig, Domarutbildning,
Cleverservice domare, Tävlingsansvarig (backup)

Kontakter övriga roller
ROLL NAMN MOBILNR E-POST ANSVARSOMRÅDE

Kassör

Mari Linno

 076-048 24 03

mari@aveoredovisning.se

Kassör, Cleverservice ekonomi

Tävlingsansvarig

Sandra Roxell

 076-073 35 68

tavling@haningehk.se

Tävlingsansvarig (barn, ungdom och senior)

Återbruket

Återbruket

 

aterbruket@haningehk.se

Återbruk av kläder, skor och annat handbollsrelaterat

Styrelsen 2023/2024
Stående från vänster: Bobby, Erik och Jette. Sittande från vänster: Janne, Suzie, Minna, Stefan och Veronica. Ej på plats: Christian och Lidija
 
 
HUVUDSPONSOR
SPONSORER
FLER SPONSORER
STÖD HHK